Żwirek zeolitowy dla kota

Na rynku dostępnych jest wiele różnych żwirków. Każdy opiekun kota zastanawia się jaki żwirek wybrać, by odpowiadał naszemu kociakowi i oczywiście nam. Nie każdy żwirek, zaakceptuję nasz kiciuś. Można używać zwykłego piasku, lecz on nie spełni naszych oczekiwań. Piasek nie pochłania zapachów, więc po każdym użyciu trzeba go będzie wymienić. Kot, będący z natury czyściochem, nie załatwi się w brudnej kuwecie i znajdzie sobie inne miejsce do załatwiania swoich potrzeb.

Jaki żwirek dla kota?

Żwirki różnią się składem, wydajnością, wielkością opakowań oraz właściwościami. Żwirki mogą się pylić, dobrze nie zbrylać, nie pochłaniać zapachów i przyklejać się do kocich łapek. Nie każdy żwirek, przypadnie naszemu kociakowi do gustu. Musimy próbować i wybrać najlepszy.

Zeolitowy żwirek dla kota

Niedawno dowiedzieliśmy się o żwirku zeolitowym firmy  „Prezent dla kota”. Żwirek jest w 100% naturalny bez dodatków substancji chemicznych. Zeolit jest jednym z najlepszych naturalnych sorbentów, co gwarantuje najlepszą ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Żwirek zeolitowy ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed bakteriami oraz pleśnią. Dużą zaletą jest, że żwirek jest bardzo wydajny i szybko się zbryla, co umożliwia wygodne usuwanie odchodów. Ponadto nie kurzy się i nie przykleja do kocich łapek, więc pomaga utrzymać czystość w domu. Żwirek zeolitowy jest niedrogi w porównaniu do innych żwirków na rynku, co dla nas jest dodatkową zaletą.

Warianty zapachowe

  1. Natura
  2. Powiew lawendy
  3. Konwalia Majowa
  4. Magiczny las

Jeśli chcesz wypróbować żwirek zeolitowy, zapraszam na stronę producenta.

https://sklep.prezentdlakota.pl/

Jeśli chcesz przetestować za darmo, zapraszam Cię na naszą stronę na Facebooku, gdzie już wieczorem pojawi się konkurs. Będzie można w konkursie wygrać 10 kg lub 5 kg żwirku.

Zapraszam również osoby, które wypróbowały zeolitowy żwirek do wyrażenia swojej opinii w komentarzu 🙂

KiciMami

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły zoologiczne - zobacz ceny google.com, pub-0000000000000000, DIRECT, f08c47fec0942fa0